AKKA TEKNİK

 2009 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan AKKA teknik, iklimlendirme sistemleri alanının özellikle klima sahasında oldukça ileri alanlarda hizmetini sürdürmektedir. AKKA TEKNİK  olarak 2009 da gsm firmalarının baz istasyonlarının klima montajları ile başladık.
Gsm ve iç piyasada yaptığımız işler ve aldığımız başarılarla 2011 yılında Vodafone İstanbul Asya klima bölge çözüm ortaklığı sağlandı.
Bu adım akka teknik olarak yaptığımız işlerin ve başarının sonucudur deyip aynı kararda yeni atılımlarla Contek acson bayiliği yanında Kocaeli bölgesinde de yeni bir ekiple Contek klima firmasının istanbul da arabaya ihtiyacı varsa  servisliğini aldık. Akka teknik olarak iş güvenliği yasasına ve kurallarına uymak adına tüm personellerimize iş güvenlik eğitimleri MEB onaylı iklimlendirme belgelerini aldık araçlarımızı iş güvenlik kurallarına göre donattık. İklimlendirme ve klima konusunda uzman kadromuz yeni araçlarımızla her zaman sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. 

Akka Teknik Dezenfektanlı Klima Sistemleri Bakımı hizmetimiz ile Klimanız kokusuz, bakterisiz, virüssüz ve en önemlisi de KİMYASAL KULLANILMADAN dezenfeksiyonu sağlanmış olarak faal durumda hizmetinize sunuyoruz. TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi sahibi firmayız...

Firmamız Alarko Carrier ve Toshiba ile çalışmaktadır. VRF
 klima sistemleri, bireysel klima ankastre tesisat, klima altyapı faaliyetlerini chiller klima santrali vrf   ayrıca tüm ekplerimizin tam donamlı İSG (iş güvenliği) eğitimleri tam olup sektörde tam donanımlı çalışmaktayız.